Fanúšikovia obľúbeného seriálu Oteckovia sa rozlúčili s postavou Sisy, ktorú stvárňuje Dominika Kavaschová. Diváci na sociálnych sieťach tak neskrývajú smútok a sklamanie. Predstaviteľka bláznivej speváčky ale na svojich priaznivcov nezabúda a potešila ich skvelou správou.

Dominika je vynikajúca herečka, ktorá má silnú fanúšikovskú základňu. Ľudia ju milujú na divadelných doskách aj na televíznych obrazovkách. Teraz si však Kavaschová dá od kamier prestávku, pretože je tehotná a čoskoro sa stane mamou.

oteckovia

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Postavu Sisy v Oteckoch si obľúbili nielen diváci, ale i samotná herečka. Na Instagrame jej prichádza mnoho smutných správ o tom, ako bude v seriáli chýbať. ,,Veď o nič nejde. Toto je realita, nie tamto. Šaškoviny budem robiť tu a ak všetko dobre pôjde, uvidíme sa znova aj v TV, nebojte sa,“ známa Košičanka povzbudzuje  priaznivcov.

Znamená to, že Dominika sa po pôrode od fanúšikov odstrihnúť neplánuje – veríme, že svoje sociálne siete bude naďalej pravidelne zapĺňať krásnymi fotografiami a vtipnými videami, ako sme boli doteraz pri nej zvyknutí.

kavaschova

kavaschova reakcia

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa/oteckovia.markiza/tvmarkizaofficial