Šou Svadba na prvý pohľad vzbudzuje v divákoch rôznorodé emócie a často sa stáva, že voči niektorým účastníkom cítia antipatie, o čom dávajú vedieť v internetových diskusiách. Najnovšie sa stali terčom ich kritiky nevesty vrátane Vierky. Na článok o vlne negatívnych názorov na margo krások zareagoval Michal. Ten sa ich milo zastal.

V spomínanom článku portálu Plus JEDEN DEŇ spomenuli aj Michalovu polovičku Vierku. Hneď v titulku svietilo ostré slovné spojenie “oduté fúrie”, čo sa umelcovi na voľnej nohe nepáčilo a rozhodol sa na svojich sociálnych sieťach na túto tému zareagovať.

,,Aj takto sa na to niektoré média pozerajú. Myslím, že by sa nemuseli používať také silné výrazy. Nikto do toho tak nevidí, je to zostrihané a tieto informácie nie sú ani senzácie schopné,” píše Michal, ktorý vidí celú reality šou ako pomoc osamelým dušiam nájsť si vysnívanú polovičku.

Viera a Michal svadba na prvy pohlad

,,Som názoru, že tento sociálny experiment nie je ani bulvárna farma, ani veľký brat, ale pokus singl ľudí niekoho spoznať a nájsť,” myslí si prešedivelý “mladomanžel”. Podľa jeho názoru dochádza k rôznym dramatickým scénam kvôli nervozite účinkujúcich zo štábu.

,,Ja som mal výhodu byť pred kamerami, a tak pre ostatných to bola náročná skúška a častokrát neboli uvoľnení,” uvádza seriálový aktér na Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/mimco07, pluska.sk, svadba.markiza.sk