Seriál Oteckovia aktuálne zažíva svoj vrchol úspechu. Diváci sa totiž nesmierne zabávajú na scénach, ktoré šikovné scenáristky vymysleli v rámci vojny medzi mužmi a ženami. Včera sme tak boli svedkami ďalšej dokonale humornej pomsty.

Uplynulý týždeň sa seriál Oteckovia úplne zvrhol, avšak v tom pozitívnom slova zmysle. Napriek tomu, že doposiaľ za niektoré zápletky čelil drsnej kritike, všetko sa zmenilo a diváci sa už nevedia dočkať každého nového dielu.

oteckovia

Vojna medzi mužmi a ženami vyšla scenáristkam na jednotku s hviezdičkou. Časť s pomstou, ktorú si Lucia, Zuza, Tamara a Simča pripravili pre Vlada, Mareka, Tomáša, Alexa a Adama tak priaznivci Oteckov označili za najlepšiu, aká sa kedy v histórii celého seriálu na obrazovkách objavila.

Vynaliezavé žienky totiž prostredníctvom čašníčky Simče hodili chlapom do piva tabletky na spanie a akonáhle upadli do kómy, dámy si ich podelili do svojich náručí. Fešákov následne čakalo ráno plné výčitiek a stresu. Muži však svojim polovičkám neostali nič dlžní.

Keď oteckovia spolu s Adamom prišli na to, ako si z nich tie koťuhy vystrelili, začali hrať ich hru. A tak sa páni opäť krásne porozhadzovali tam, kde sa v inkriminované ráno ocitli. Šokovaná Lucia sa tak zobudila pri zamilovanom Marekovi, Tamara našla ležať v obývačke holého Alexa, ktorý jej dokona ukázal i v plnej kráse svoju pýchu, Zuzanu v dome vystrašil polonahý Vlado a Simča si to od Mareka zlízla pekne v pizzerke. Situácia sa však pekne vyostrila, pretože nechýbali geniálne zahraté výčitky, kriky či bitky.

Oteckovia

Dievčatá mužský nátlak náruživosti nevydržali a vyšli s pravdou von. Ako sa ale ukázalo, touto kulehou našťastie žiadna vojna neskončila, čo značí, že nás aj naďalej čakajú mimoriadne vtipné okamihy. Mimochdom, čo myslíte, prekonali Vlado, Marek, Adam, Alex a Tomáš pomstu seriálových krások? Diváci totiž včerajší diel zavalili samými pozitívnymi komentármi! A ak ste jednotlivé scény nevideli, nech sa páči – nájdete ich v priložených videách.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ukážka diváckych komentárov

Mužské pomsty

Zdroj/Foto: TV Markíza, YouTube, Instagram/oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.