Piatkový živý prenos markizáckej rannej relácie Teleráno, kde sa po dlhšej odmlke zjavila obľúbená stálica Lenka Šoóšová, vyvolal vlnu kritiky. Televízia čelila slovným útokom od neprajníkov, tvrdiacich, že sympatická redaktorka porušila povinnú karanténu. Samotná moderátorka nenechala nič na náhodu a na ostré obvinenia otvorene zareagovala.

Šoóšová si zimné obdobie spestrila exotickou rodinnou dovolenkou pri mori, no po príchode do rodnej zeme čakalo štvorčlennú posádku nemilé prekvapenie. Mladá família si totiž slnečné lúče užívala v čase, kedy v našej krajine začali platiť mimoriadne krízové opatrenia a z toho dôvodu musela moderátorka spolu s príbuznými absolvovať povinnú 14-dňovú izoláciu.

lenka šoošová dovolenka

Brunetka vo štvrtok večer fanúšikom oznámila, že sa druhý deň vracia do práce, čo sa aj stalo. V piatok ráno tak v plnej forme znovu zavítala do štúdia, no v tej chvíli nemohla tušiť, aké ohlasy to u divákov vyvolá. Viacerí ľudia mali televíziu upozorniť na to, že od počiatku nariadenej domácej karantény ešte neubehli celé dva týždne.

Vypočítať si to mali na základe instagramového príspevku z 9. marca, kedy sa Lenka chválila plážovými zábermi v plavkách. Hoci to spočiatku pôsobilo desivo, markizáčka má pre celý incident absolútne logické vysvetlenie – fotky síce na sociálnu sieť pridávala, avšak už z pohodlia domova.

teleráno

„V čase, kedy som ešte dávala dovolenkové fotky, sme už boli celá rodina doma. Som v prvom rade zodpovedná matka dvoch detí, ktoré by som nikdy neohrozila. Rovnako by som však neohrozila ani svojich kolegov. Aj my, moderátori Telerána, sa snažíme ísť ľuďom príkladom. Bolo by odo mňa farizejské vysielať s rúškom, hovoriť, aké je dôležité ostať doma, keby som tak sama neurobila. Naozaj môžem všetkých ubezpečiť, že sme celá rodina zodpovedne dodržali karanténu a že sa cítime dobre,” Šoóšová prehovorila k národu, zdôrazňujúc, že v Záhorskej Bystrici momentálne platia mimoriadne prísne opatrenia na ochranu všetkých zamestnancov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

telerano markiza

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Instagram/lenkasoosova, tvmarkizaofficial, telerano