Televízia JOJ sa môže pochváliť množstvom spokojných divákov, ktorí vždy s nadšením sledujú skvelé rodinné seriály alebo vydarené relácie. V blízkej budúcnosti sú pre nás dokonca pripravené určité zmeny, s ktorými sa spája aj návrat jedného z najúspešnejších projektov z dielne tejto stanice.

Ako sme vás včera informovali, na sociálnej sieti sa objavil status, ktorý ohlásil veľkolepý návrat obľúbenej relácie “V siedmom nebi”Hoci sa spočiatku väčšina ľudí tejto novinke veľmi potešila, objavili sa aj takí, u ktorých nečakaná správa vyvolala mierne rozčarovanie. Tvorcovia programu totiž avizovali, že by sa malo jednať len o vysielanie počas adventného obdobia.

Negatívne ohlasy od ľudí tak na seba nenechali dlho čakať. “Znova pôjde možno 5 dielov, a potom budeme zasa čakať dlho na ďalšie,” znejú slová nespokojnej diváčky. Bohužiaľ, nebola jediná, ktorá vyjadrila určité obavy z toho, že nás Vilo Rozboril bude tešiť len na krátku chvíľu. “Prečo len tak málo častí???” opýtala sa zarazene ďalšia komentujúca.

Rovnaké pripomienky sa objavili aj na profile samotného moderátora, kde sa tiež poniektorí fanúšikovia pozastavujú nad tou istou vecou. “Bolo na čase, ale som zvedavá, či to pôjde zas len chvíľu a potom zase odstávka. Už ma načisto porazí!” pohoršovala sa ďalšia diváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

vilo rozboril

Na tieto poznámky napokon zareagovala aj samotná JOJKA. “Je to naozaj náročná relácia na prípravu a spracovanie. Niektoré príbehy točíme mesiace. Na nakrúcaní sa podieľa niekoľko stoviek ľudí, ktorí cestujú nielen po Slovensku, ale častokrát aj po celom svete. Ak chceme, aby bola relácia dokonalá, tak sa musí vysielať v takom režime, v akom ju vysielame doteraz.” objasnila populárna TV stanica divákom podmienky natáčania. Zdá sa tak, že počiatočnú radosť z obnovenia pomoci ľuďom v ťažkých životných situáciách vystriedalo isté sklamanie.

vilo rozboril

Zdroj: Instagram/TVJOJ | Foto: Instagram/Vsiedmomnebi, TVJOJ, pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.