Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome už dnes pozná víťaza svojej 6. série. A hoci výsledky obľúbenej relácie unikli o čosi skôr, diváci sa stále mali na čo pozerať. Finále bolo plné emócií, napätia, úžasných výkonov a hlavne dobrej nálady. Ako vidia veľkolepý koniec tohto programu jeho fanúšikovia? 

Medzi štvoricu účastníkov, ktorým sa podarilo zabojovať o titul výhercu Tvojej tváre, patria speváčka Barbora Piešová, herec Dušan Cinkota, komička Eva Kramerová a vychádzajúca hviezda Martin Klinčúch. Divákov ale prekvapili aj iné známe tváre.

Tesne pred odhalením výsledkov sa ukázal minuloročný víťaz Dávid Hartl, ktorý ľudí dojal ako legendárna Susan Boyle. Pozdrav prostredníctvom krátkeho videa poslala účinkujúcim a divákom aj dvojnásobná mamička Zuzana Šebová.

Štvorčlenná porota, ktorej tohtoročnú stálicu Mária Kuly Kollára a Lujzu Garajovú-Schramekovú v poslednom dieli doplnili manželia Adela a Viktor Vinczeovci, nakoniec rozhodla, že za 10 týždňov tvrdej driny a premien si zlato zaslúži 18-ročný herec Martin Klinčúch. 

,,Zaslúžil si výhru. Bol naozaj dobrý,“ reagovali početne diváci na pôsobenie seriálového aktéra. ,,Od začiatku bol môj favorit. Spev, tanec a ešte k tomu milý, zlatý, humorný. Už v upútavke na Tvoja tvár znie povedome som hovorila, že to je budúci víťaz,“ napísala istá fanúšička. Žiaľ, nie každý obdržal 100-ky gratulácií.

Striebro si domov odniesla zabávačka Evelyn, bronz víťazka speváckej súťaže SuperStar Barbora Piešová a zo zemiakovej medaily sa tešil Dušan Cinkota. Práve jemu ľudia želali lepšie umiestnenie. 

,,Som veľmi nemilo prekvapená. Myslím, že si zaslúžil byť na vyššom mieste. Teda od Evelyn určite,“ rozhorčil sa  nejeden divák. ,,Na 3. mieste mal byť Dušan Cinkota a výsledky by boli dokonalé,“ uviedla názor fanúšička obľúbeného herca.

Aj na vzdory tomu, že nie každý bol s finálnymi výsledkami spokojný, koniec koncov ľudia v komentároch na oficiálnej facebookovej stránke žlto-modrej stanice Markíze ďakovali za spríjemnenie nedeľňajších večerov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: TV Markíza, Facebook – Televízia Markíza