Milovníci reality šou sa už nevedia dočkať nového projektu Survivor, ktorý sa odohráva v divokej džungli v Dominikánskej republike. Avšak nakrúcanie sa kvôli koronavírusu zastavilo, z čoho diváci vôbec nie sú nadšení. 

Markíza a Nova vo veľkom propagujú spustenie populárneho programu, ktorý predplatitelia Voya mali vidieť už včera. Hoci si mnohí Slováci prémiovú službu zaplatili práve kvôli tomu, Survivor si pozrieť nemohli.

survivor

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vysielanie najdrsnejšie reality šou Survivor Česko a Slovensko plánované na 13. januára 2022 sa presúva z dôvodu výskytu ochorenia Covid-19. V rámci zodpovedného prístupu je nakrúcanie momentálne prerušené, aby sa zaistilo bezpečné prostredie pre celý štáb a všetkých účastníkov, a to tiež s ohľadom na nariadenia a pravidlá Dominikánskej republiky,“ napísala na Facebook modrožlá televízia, čo viacerých sledovateľov poriadne nahnevalo.

,,Človek si kvôli tomu zaplatí debilné Voyo a oni to posunú,“ zdôverila sa nespokojná diváčka. ,,Veď sú všetci očkovaní a v bubline… to nemôže byť pravda,“ pokračoval ďalší fanúšik, ku ktorému sa pridalo viac nespokojných Slovákov. Či sa organizátorom podarí splniť sľub, je otázne – prvá epizóda by mala uzrieť svetlo sveta 17. januára na VOYO a 18. januára na obrazovkách Markízy.

survivor

Foto/Zdroj: markiza.sk