Všetci priaznivci slovenských televíznych programov sa sobotného galavečera Osobnosť televíznej obrazovky 2018 (OTO) nevedeli dočkať. Po minulé roky bolo totiž odovzdávanie prestížnych ocenení vždy plné mimoriadne vtipných momentov, pri ktorých sa diváci váľali od smiechu. Počas uplynulého víkendu však mali ľudia pri obrazovkách namiesto kŕčov v bruchu zvýšený tlak!

Napriek tomu, že aj po minulé roky bol galavečer OTO nekonečne dlhý, diváci sa nešťažovali, keďže im RTVS nadávkovala plno vtipných a originálnych momentov. Posledný ročník však televízia vymenila tím a rozhodla sa vsadiť na iné mená. V úlohe moderátora tak namiesto Mateja Cifru vystúpil Michal Hudák a najkľúčovejšiu osobu, a teda režiséra Petra Núñeza, nahradil Jeffo Minařík, ktorý stál za projektom i v minulosti.

Moderátor Michal Hudák

Ako sa ukázalo, tento krok vôbec nebol správny. Už počas prvých minút sa na živý prenos začali objavovať rozporuplné reakcie nasvedčujúce, že pôjde o poriadne televízne fiasko. Následne to potrvdilo aj enormné množstvo negatívnych reakcií, ktoré sa i dva dni po prenose objavujú pod príspevkami týkajúcimi sa OTO 2018.

,,Mám sto chutí na RTVS podať trestné oznámenie za zneužívanie koncesionárskych poplatkov :-). Budúci ročník to urobíte tak, že si ceny preberiete v riaditeľni pána riaditeľa RTVS a bude to lacnejšie a hlavne ušetríte desaťtisíce eur koncesionárov,” napísal divák na Facebook.

oteckovia
Hrdinovia seriálu Oteckovia, ktorí zožali počas OTO 2018 najväčší úspech

,,Neviem, či ste niekedy vyprodukovali niečo úbohejšie. Táto relácia, tento program mi vyvolal údiv na tvári. Sklamanie veľké. Z archívu by ste to mohli púšťať tak v nejakej liečebni na prebratie pacientov z bdelej kómy. Aj oni by sa postavili a šli to prepnúť…,” zanechal pod príspevkom odkazujúcim na gavavečer OTO 2018 v archíve neuspokojený muž.

,,Celé zle, veľmi zle… mali by sa zamyslieť, či o rok na 20-eho OTA vôbec ma zmysel túto reláciu realizovať, najúbohejší scenár v dejinách RTVS,” takto znie ďalšia z mnohých nelichotivých poznámok ľudí, ktorí sa zhodujú v tom, že sobotný galavečer bol dlhý a nudný trapas. A čo si o OTO 2018 myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie divákov na OTO 2018

Oto 2018

Zdroj/Foto: RTVS, Facebook/RTVS, Instagram/oteckovia