Seriál Jenny priniesol na slovenské obrazovky citlivý a mimoriadne dojímavý príbeh mladej tanečnice, ktorej život sa otočil na ruby kvôli rakovine. Včera večer sa, žiaľ, dostal do svojho emóciami nabitého finále, čo množstvo divákov TV Joj poriadne zarmútilo.

Dramatický seriál Jenny prinášal do našich obývačiek obraz života mladej onkologickej pacientky, bojujúcej zo všetkých síl o krajšie zajtrajšky. Cieľom tohto projektu bolo pootvoriť dvere do ťažkej problematiky, do ktorej väčšina z nás nevidí, a zároveň vzbudiť nádej u ľudí, pasujúcich sa s rovnakými osudmi. Okrem namáhavého liečenia sa z leukémie sme ale mohli sledovať aj dojímavý príbeh lásky a silné puto dvoch čistých duší, aká sa u bežných tínedžerov nevidí.

Žiaľ, včera sa Jenny dočkala svojho finále, po ktorom sa mnoho divákov Jojky úprimne priznalo k slzám, pričom viacerí sa vyjadrili, že seriál o statočnej slečne považujú za najkrajší, aký sa na televíznej pôde objavil. ,,Nádherný seriál, poučný pre ľudí, ktorí needia, ako to chodí v nemocnici s rakovinou aj nádherne spracovaný seriál o mladej láske, krásne. Čakala som vždy na každú časť,“ znie jedna z reakcií, ktoré sa objavili na sociálnej sieti.

Všetkých priaznivcov by tak rozhodne potešilo, ak by TV Joj po čase priniesla i druhú sériu, v ktorej by bolo napríklad ukázané, ako sa po imunológii vyvíja osud Jenninho priateľa Olivera. ,,Prosím druhú sériu. Je to fakt super, cením hercov aj kameramanov aj všetko,“ diváčka poslala televízii odkaz, s ktorým sa zhodujú desiatky ďalších komentárov, pýtajúcich sa na nové časti. A čo vy, brali by ste pokračovanie Jenny?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie divákov po odvysielaní poslednej časti Jenny

Zdroj/Foto: Instagram/tvjoj, jan_kolenik