Televízny seriál Nemocnica sa u divákov teší popularite už od samého začiatku. Avšak najnovšia epizóda rozdelila ľudí na dva tábory. Veľká skupina fanúšikov ostala pobúrená z hereckého obsadenia. 

Jednu z postáv si v utorkovom dieli snímky z lekárskeho prostredia zahrala aj kontroverzná influencerka Zuzana Žilinčíková alias Zuzanita. Prsnatú blondínku si môžete pamätať zo zoznamky Take me out alebo kulinárskej šou Bez servítky.

Známa kráska sa ujala role frajerky plastického chirurga, ktorého stvárňuje herec Daniel Fischer. Nad jej účinkovaním však istí diváci Nemocnice na oficiálnom Facebooku komerčnej stanice vyjadrili pohoršenie.

,,Táto ešte kde nebola?“ pýtala sa neznáma. ,,Už nepozerám. Toto je akože čo?“ nešetrili internetovú hviezdu ľudia. Avšak našli sa aj takí, čo sa Zuzky zastali. ,,Niektoré komentáre sa fakt nedajú čítať. Otrasné voľačo,“ konštatovala anonymka.

,,Aj my sme z niektorých komentárov veľmi smutní,“ pripojila sa do diskusie TV JOJ, ktorá zároveň vysvetlila, prečo postavu Moničky získala práve potetovaná plavovláska,

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zuzanitu sme do seriálu zavolali, lebo sa nám herecky typovo hodila a svoju úlohu zvládla dobre. Nemyslíme si, že je dôvod ju urážať. Ako sa vraví – ži a nechaj žiť,“ reagovala na ostré slovné útoky televízia.

Foto/Zdroj: Facebook – TV JOJ/NEMOCNCIA, TV JOJ