Jeden z párov, ktorý si vyskúšal spoločne fungovať aj po ukončení natáčania experimentálnej zoznamky Svadba na prvý pohľad, boli Dianka a Michal. Avšak neskôr išli i tak od seba a aktuálne sú z nich priatelia. Vášnivý rybár si na sociálnych sieťach na romantické obdobie zaspomínal, na čo ho fanúšikovia zasypali ostrými reakciami.

Miško na svoj Instagram pridal niekoľko snímok so svojou televíznou nevestou Diankou z čias, kedy si pred kamerami vyskúšali život s „cudzincom“. ,,Dnes je tomu presne 9 mesiacov od začatia natáčania Svadba na prvý pohľad. Mám pocit, ako keby to bolo pred 9 rokmi. Tie spomienky ostanú navždy. Už teraz sa teším na 3. sériu,“ napísal úprimne. Žiaľ, jeho slová sa s pochopením nestretli.

,,Už si s tým poriadne trápny. Hráš sa, ako keby neviem, ako celeVRITA si bol. Unfollow!“ rozhorčila sa neznáma. Terčom kritiky sa stala aj samotná relácia ,,Ja sa na to teda neteším. Bola som sklamaná. Vôbec tam nejde o to, aby sa ľudia našli. Je to len šou! reaguje iná sledovateľka. Na triko podnikateľa z Košíc padli aj ostrejšie slová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Aké spomienky? Myslíš traumy, ktoré to spôsobilo všetkým zúčastneným? Tento neschopný arogantný kretén je tvoja pekná spomienka? Alebo máte v zmluve, že musíte ešte rok po skončení šou postovať bludy?“ roozhorčila sa neznáma. Viac vyjadrení ľudí na sociálnych sieťach si môžete prečítať nižšie.

Foto/Zdroj: Instagram/majkelmatej, TV Markíza