V obľúbenej relácii Teleráno sa objavila 17-ročná Gabriela Juráčková ktorá je známa najmä ako „česká Barbie“. Diváci Televízie Markíza však zostali po jej vystúpení v spomínanej relácii poriadne rozzúrení. Nuž, ani sa im veľmi nečudujeme!

Gabriela Juráčková je 17-ročná slečinka zo susedných Čiech, ktorá si asi pred rokom zmyslela, že chce vyzerať ako Barbie. Vďaka šikovným rukám odborníkov sa jej to podarilo, a dokonca aj taká Silvia Kucherenko vedľa nej vyzerá ako prirodzená „žena z domácnosti“. Okrem jej nízkeho veku sú zarážajúce aj názory, ktorými sa Gabriela prezentovala. V relácii Teleráno, v ktorej bola nedávno hosťom, teda ohúrila doslova všetkých. Nie však v dobrom slova zmysle.

Mladučká Barbie, ktorá si, mimochodom, začala umelecky hovoriť Lolo Ta Bella, hrdo vystavovala na obdiv svoje umelé vlasy, pery a zatiaľ prirodzené prsia. Netradičná „17-ka“ sa taktiež pochválila tým, že má 34-ročného priateľa, ktorý ju v týchto vylepšeniach podporuje. Divákov Televízie Markíza, aspoň podľa komentárov na sociálnych sieťach, jej účasť v Teleráne poriadne rozhnevala.

Dôvodom bolo hlavne to, že takáto osoba by sa podľa mnohých nemala objavovať v relácii, ktorú zvyknú pozerávať aj deti. Mnoho komentárov bolo doslova znechutených a rozzúrených. Samozrejme, žijeme v dobe, kde by mala platiť sloboda prejavu a každý má právo robiť si so svojim životom alebo telom čo chce. Musíme sa však prikloniť k názoru nespokojných divákov. Asi nikto z nás by totiž netúžil potom, aby si jeho deti brali príklad z takýchto „celebrít“. Českej Barbie však, samozrejme, želáme, aby bola sama so sebou spokojná a hlavne, aby svoje terajšie rozhodnutia nikdy nemusela ľutovať.

Gabriela Juráčková

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram, TV Markíza