Dlhoočakávaná zoznamka má za sebou premiéru! Láska na chate pritiahla k televíznym obrazovkám tisíce divákov, ktorí však pri sledovaní novej šou ostali v šoku. Postarala sa o to atraktívna Vladimíra!

TV JOJ priniesla do krásnej prírody na Liptove osamelých ľudí túžiacich po láske. V luxusnej chate sa stretli aj svalnatý fešák Peter z Bratislavy a prostoreká kočka Vlaďka zo Zvolena. Tá divákom počas celej relácie otvárala ústa, keď bez servítky rozprávala o svojej práci. V šoku ostal aj Peťo. 23-ročná blondínka sa totiž živí pridávaním obsahu na stránku určenú pre dospelé publikum.

Nie je zvykom, aby sa dievčatá verejne priznávali k tomu, že si zarábajú na stránke Only*ans, nieto ešte v jednej z najsledovanejších televízii. Dalo sa tak očakávať, že reakcie Slovákov na milovníčku športu nebudú vôbec lichotivé.

,,Videla som to asi 5 minút, z toho cca 15-krát povedala, že robí only*ans, ok, keď nevie robiť nič iné, no dakedy sa za to dievčatá hanbili a dnes sa tým ešte chvália,“ znie jeden z názorov. ,,Celá relácia nič nebolo len onlyf*ans, dnes netreba už ani vzdelanie, načo, stačí sa nafotiť nahá a ešte sa chváliť tým, čo stvára a za čo dostane peniaze a ešte si chce nájsť normálneho do života chlapa, to je doba, wau,“ stojí v ďalšom komentári.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Byť jej rodič, tak ju vydedím, okamžite. Novodobá ku*va,“ zamýšľa sa neznáma dáma. ,,Ja som only*anska, takže som v podstate k*rva, ale len na internete, takže to sa neráta. Bože, tá je riadne sprostá. To kde ste vyhrabali tento hnoj,“ pýta sa televízie iná diváčka, pričom nebola jediná, od ktorej si to Jojka pre Vlaďu poriadne zlízla. ,,Ďalší bizár ala “farmár hľadá ženu” pre jednoduchších ľudí… Pekné zvratky dávate do tej tv. Účinkujúci chcú určite preraziť na sociálnych sieťach, no jediné, čo prerazia, je nové dno,“ píše sa na Instagrame. Prvý diel Lásky na chate tak v ľuďoch nezanechal dobrý dojem… uvidíme, čo na obrazovky prinesú iné páriky.

Zdroj/Foto: TV JOJ, Instagram/tvjoj