Martin Šmahel sa ako jedna zo známych osobností predstavil v jubilejnej sérii Farmy. Pár mesiacov po ukončení drsnej reality šou sa však rozhodol vrátiť v spomienkach, pričom si pre svojich súperov neodpustil nečakaný odkaz. Karin ihneď reagovala!

Slovenský moderátor a fitness tréner v jednom sa tešil náhlej popularite po tom, čo sa objavil na schátranom statku plnom televíznych kamier. Martin Šmahel si totiž svojou pracovitosťou získal divákov natoľko, že ho označovali za jasného víťaza až do momentu, kedy ho v dueli vyradila kontroverzná Karin Dvořáková.

36-ročný športovec sa v tom čase netajil tým, že šlo z jeho strany o poriadne sklamanie a keby sa dalo, na Farmu by sa okamžite vrátil. Tentokrát sa mu to podarilo aspoň v spomienkach vo chvíli, keď našiel hygienickú pomôcku z čias televíznej slávy.

Farmári, aha, čo som našiel. Farmársky univerzálny čistič na všetko. Riady, poháre, okná, telo, tvár, vlasy, prasiatka, gumáky, bielizeň, oblečenie. Všetko v jednom od Dolce Bagara,Šmahel odkázal svojim bývalým súperom, pričom nezabudol vyzdvihnúť ani ich prísneho hospodára Martina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Milá spomienka okamžite potešila aj nadšených divákov, ktorým sa bývalý farmár rozhodol daný predmet venovať výmenou za najvtipnejšiu reakciu v komentároch. Ľudia sa okamžite pustili do súťaženia, a tak si ich humorné reakcie môžete prečítať v príspevku nižšie.

Tento nečakaný návrat k drsnej reality šou okamžite zaznamenala aj samotná Karin, ktorá sa takisto pri pohľade na žltú tekutinu neudržala. „Ten šampón mi zafarbil vlasy skoro na zeleno,” bývalá blondínka sa bavila nad časmi, kedy jej hygiena na statku spôsobovala nemalé komplikácie. Nuž, aj taká drsná je Farma, ktorá už čoskoro pokračuje v novej sérii.

Zdroj/Foto: Instagram/MartinSmahel, Facebook/Farma