Táňa Brunayová a Michaela Štefániková sa spoznali po tom, čo sa obe prihlásili do jubilejnej série reality šou Farma. Napriek tomu, že už obe farmárky z hry vypadli, čaká ich ešte jedna milá povinnosť – zúčastniť sa natáčania veľkolepého finále, ktoré bude odvysielané naživo pred zrakmi divákov.

Táto jedinečná udalosť prináša každoročne poriadny príval napätia. Po dlhých týždňoch sa konečne dozvieme meno absolútneho víťaza, pričom sa tohto momentu zúčastí kompletná zostava farmárov, a to i vrátane celebrít, ako sú sestry Nízlové, Martin Šmahel či Ibi Maiga.

Na tento večer už čakajú i “farmárske sestry” Michaela a Táňa, ktoré sa rozhodli potešiť svojich čerstvých fanúšikov. Pre priaznivcov si dámy pripravili prekvapenie, aké by ste od nich zrejme nečakali. Jeden z divákov totiž dostane možnosť zúčastniť sa celej finálovej šou na vlastné oči, ba dokonca sa naživo stretnúť s ostatnými farmármi, moderátorkou Evelyn či hospodárom Martinom.

Miška a Táňa počas natáčania Farmy

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Túto novinku ohlásili ex-farmárky na sociálnej sieti, kde aktuálne prebieha súťaž o ich sprievod na finálový večer. Je len otázne, komu sa nakoniec toto prekvapenie podarí vyhrať, avšak veríme, že sa bude jednať o jedinečný divácky zážitok plný emócií, drámy a napätia.

Foto: Instagram/ Michaela Štefániková, Facebook/Farma, TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.