V najnovšom dieli Česko Slovensko má talent na kásting zavítal kontroverzný Andrew, ktorému sa podarilo ohromiť porotu neuveriteľnou kontrolou nad vlastným telom. Avšak to, čo je pre mnohých ľudí úžasné, môže byť zároveň pre veľkú skupinu osôb poburujúce. Čo na pôsobenie fakíra hovoria televízni diváci?

Muž z Nevady počas svojho nebezpečného vystúpenia šokoval prehĺtaním mečov, hojdaním s ostrým predmetom v hrdle, dokázal si privodiť zimomriavky a najviac zaskočil publikum tým, keď premiestnil svoje srdce pod hrudnú kosť. A hoci sa Andrew tešil z potlesku a aj postupu, na sociálnych sieťach sa na televíziu JOJ valila kritika.

Terčom negatívnej vlny ohlasov nebolo len pre mnohých nechutné vystúpenie, ľuďom prekážal aj pôvod fakíra z Las Vegas. ,,D*bil čistý nič viac. Toto vôbec nie je talent. Nabudúce, nech premiestni žalúdok do r*ti a múdra porota ho pošle ďalej. Zos*ali sa z magora, ale keď tam je naozaj nejaký talent, tak, samozrejme, nepostúpi,“ rozčúlila sa jedna z diváčok.

,,Niečo také by sa na obrazovkách nemalo ukazovať,“ alebo ,,Nech to predvádza v svojej krajine, keď sú na to zvedaví,“ písali rozhorčene ďalší. Viac reakcií nahnevaných fanúšikov talentovej šou nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: joj.sk, Facebook – Televízia JOJ