Relácia Bez servítky sa teší veľkej obľube. Na obrazovky TV JOJ prináša každý pracovný deň rôzne gastronomické zážitky, ale i typy ľudí, z ktorých niektorým slušné správanie, bohužiaľ, nič nehovorí. Aj v najnovšej zostave sa nájdu poriadne vysoké egá!

Nový pondelok rovná sa noví súťažiaci. Tí aktuálni divákov Jojky vôbec neočarili, o čo sa postarali arogantní frfľoši pri stole. Napriek tomu, že hostiteľ večera Dušan pôsobil skromne a príjemne, o jeho pánskych súperoch sa to rozhodne povedať nedá. Po prvých kritických poznámkach začalo ľudí pri obrazovkách ich správanie poriadne vytáčať.

,,To naozaj sa začína táto relácia meniť na ukážku toho, ako odporne sa dokáže človek správať k človeku, seba povyšovať a iných ponižovať? Hostiteľ veľmi sympatický pán a program bol podľa mňa super. Konštruktívna kritika a ponižovanie je veľký rozdiel, ktorí by sme sa mohli naučiť,“ napísala Iveta, pričom v podobnom duchu znie väčšina komentárov na Facebooku Bez servítky.

,,Musela som to prepnúť, hrôza ako sa niektoré typy ľudí nevedia správať,“ smutne skonštatovala Zuzana. Viacerí sa nechali počuť, že sú jednotliví súťažiaci z týždňa na týždeň horší. Už členovia minulej skupiny sa totiž predviedli v poriadne zlom svetle, kedy po celý čas zhadzovali blondínku Zuzku. ,,Toľko reči okolo jedla som ešte nepočula….týždeň čo týždeň tá horšie,“ zanechala na sociálnej sieti Lucka. ,,No minulý týždeň ma neohúril a tento už ani nehovorím, sedliaci, ktorí sa hrajú na niečo, čo nie sú. Všetko každému zlé, polotovar, toto neni bio, toto nie domáce a doma jedia sáčkovú čínsku polievku. Horšiu zostavu som ešte nevidel,“ vyjadril sa Rado.

,,Ľudská zloba nepozná hranice. Fuj, akí sú zlí tí ľudia k sebe. No a ten Jančo, dúfam, že keď na seba pozeráš, tak si na seba hrdý… gadžoooo, ktorý chce byť za každú cenu zaujímavý, BLE,“ naložila Janovi Barbora a rozhodne nie je jediná, ktorá sa na drzého živnostníka nemohla pozerať. Viac reakcií si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky