Väčšina ľudí si objednáva jedlo s donáškou z jednoduchého dôvodu: sú hladní. Táto slečna však šokovala všetkých zamestnancov firmy ,,Feeley’s Fish and Chip Shop”, pretože okrem klasickej objednávky pokrmu pridala aj jednu veľmi nevšednú požiadavku.

Fiona Cuffe bola natoľko chorá, že si nezvládla ísť kúpiť lieky do lekárne. Ako správna žena sa však vynašla a vymyslela zaujímavý plán. Do podniku Feeley’s, kde si objednala jedlo, napísala do poznámok netypickú prosbu: “Zastavíte sa, prosím, v lekárni a kúpite mi lieky na prechladnutie? Dám vám peniaze, jedlo som si objednala len preto, aby som sa dostala k tabletkám, pretože som na smrť chorá.” Pracovníci najskôr ostali zaskočení, no aj pobavení a lieky jej, samozrejme, priniesli. Fiona sa nakoniec podelila so svojou skúsenosťou aj s priateľmi na Facebooku a pracovníkov Feeley’s označila za anjelov, ktorí jej pomohli.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook/Fiona Cuffe, Freeleys Chippy

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.