Svet aktuálne ovládla hokejová atmosféra, a hoci nás dievčatá tento drsný šport nenadchne v takom pomere ako mužov, predsa len sa nájde moment, ktorý vás chytí za srdce. Za všetko pritom môže nevinný záber zo štadióna!

Či sa oplatí sledovať hokej? Pre takéto momenty rozhodne áno! Internet je plný zábavných kompilácií zo zápasov, kde môžeme okrem tvrdých bitiek na ľade vidieť aj vtipné reakcie fanúšikov z tribúny. Jeden záber však vyčnieva od ostatných svojou ľudskosťou.

Stalo sa tak po tom, čo kamera zachytila rozkošné dievčatko fandiace obľúbenému hokejovému tímu. Okoloidúci šporotvec si malú krásku ihneď všimol, a tak sa jej rozhodol hodiť jeden z pukov na pamiatku. Zachytil ho ale za ňou stojaci muž, ktorý ho posunul chlapcovi vedľa blonďavej fanúšičky.

V tomto momente dievčatko nedokázalo skryť obrovské sklamanie, čo moderátor okomentoval slovami: „Pozrite sa na jej tvár. Je úplne najsmutnejšia.” V tom momente však prišiel opäť obľúbený hokejista, ktorý jej hodil druhý puk. Situácia sa ale opakovala. A ako to celé dopadlo? To sa dozviete na videu nižšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: YouTube