Z nasledujúceho príbehu vás zamrazí! 22-ročná žena sa rozhodla, že po dlhých rokoch verejne prehovorí o svojom detstve, počas ktorého ju znásilňoval dedko. To ale nebolo všetko – keď v 12-tich otehotnela, podstúpila ten najbolestivejší potrat.

Všetko sa to začalo, keď mala Charlotte Wade len 5 rokov a jej nevlastný dedko Raymond Hodges, ktorý býval v tom čase asi 200 kilometrov od nej, ju prišiel strážiť. Dovtedy zvykol muž rodinu dievčatka navštevovať raz do mesiaca, pričom malá ho brala ako vlastného.

Pri prvom strážení prišlo k otázke, či sa už Charlotte niekedy bozkávala. Keď mu povedala nie, dostala pusu na pery, čo malo byť ich tajomstvom. Dedkove návštevy sa začali stupňovať a pedofilné sklony prejavovať čoraz viac – až sa napokon o rok nato presťahoval na rovnaké miesto. Po tom, ako slečna oslávila 7. narodeniny, ju tak začal starší muž pravidelne znásiňovať.

Angličanka musela mlčať ako hrob, inak by vraj jej nevlastný starký ublížil bratom. Dôkazom toho, že sa chlapík neštítil urobiť naozaj čokoľvek, bol moment, keď Charlotte priložil ruku na vriacu panvicu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Život ako zo zlého sna pokračoval ďalších päť rokov. V 12-tich dievča otehotnelo a zažilo zrejme najhoršiu chvíľu svojho života. „Keď som prišla k nemu, hodil ma na zem a kopol. Myslela som si, že ma ide znou znásilniť. No v izbe sme neboli sami,“ prezradila pre britský denník Mirror dnes už 22-ročná žena, ktorá v miestnosti zbadala cudzieho muža, držiaceho v rukách vešiak zo skrine. „Podišiel ku mne a strčil mi ho tam. Myslela som, že umriem. Bola to neuveriteľná bolesť,“ vyjadrila sa Charlotte, ktorá v dôsledku tohto ohavného činu potratila.

Po čase sa však našťastie úchylný chlapík, ktorý bol v roku 2016 odsúdený na 25 rokov väzenia, odsťahoval a znásilňovanie tak konečne prestalo. V súčasnosti chce jemu i ostatným obetiam násilia Charlotte dokázať, že napriek tragickým životným skúsenostiam vie žiť plnohodnotným životom.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Twitter