Vianočné sviatky túžime všetci prežiť v kruhu najbližšej rodiny. Niekedy sa však stane, že nám to okolnosti nedovolia a na milovaných pri štedrovečernom stole už len s láskou spomíname. Svoje o tom vie aj 6-ročné dievčatko z Británie, ktoré prišlo o ocka. Rozhodlo sa preto, že mu na Vianoce pošle list priamo do neba.

Krásny nápad mal pochádzať od strýka Madison Danter Shanea, ktorý ju ubezpečil, že odoslaním zásielky spraví oteckovi veľkú radosť. Rozkošná slečna tak neváhala ani chvíľku a skutočne nevšedný list napísala. Jej strýko ho potom vložil do oficiálnej schránky zásielkovej služby Royal Mail, nakoľko chcel neterke aspoň trošku “splniť” jediné vianočné želanie – aby sa ocko vrátil domov.

royal mail

To, čo sa stalo potom, už ale nikto nečakal. Dva dni po odoslaní srdcervúcej zásielky totiž do rodiny zavítala nečakaná odpoveď. List pochádzal priamo od manažéra pošty a obsahoval nádherné slová.

„Doručujeme vianočné priania, ale tento list bol naozaj špeciálny. Rozhodli sme sa teda kontaktovať ťa osobne a informovať o tom, že sme úspešne doručili list pre tvojho ocka. Bolo to ťažké, vzhľadom na všetky hviezdne objekty. Môžeš si však byť istá, že sme list bezpečne doručili. Royal mail vie, že je dôležité doručiť všetky zásielky, hlavne takúto. Budeme pokračovať v tom, aby sme všetky listy do neba doručili. Krásne Vianoce.“ Celá rodinka vrátane malej Madison tak vďaka milému prekvapeniu na sviatky žiarila šťastím.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Madison Danter Thomas
Malá Madison Danter a jej zosnulý otec Thomas Danter

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: YouTube, Instagram/#Royalmail

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.