Čo detská kresba, to unikát. Učiteľky v škôlkach či v školách tak majú vďaka nim rozhodne o zábavu postarané a, samozrejme, aj rodičia, ak ich ratolesti kreslia aj doma. Jednej mamičke však do smiechu rozhodne nie je.

Facebooková stránka Family Days Tried and Tested sa rozhodla, že zozbiera čo najkomickejšie detské kresby. Vyzvala preto rodičov, aby sa pozreli do svojho archívu a poslali im z neho vtipný materiál z umeleckej dielne ich ratolestí.

Medzi všetkými možnými výtvormi sa objavil aj jeden mimoriadne vtipný obrázok nahej ženy, o ktorý sa postarala jej kreatívna dcérka. Keď dievčatko maminu zbadalo v sprche, ostalo zrejme také šokované, až sa jej tento moment vryl do pamäti natoľko, že ho zvečnila na papier. Žena však pri pohľade na svoju podobizeň začala reálne uvažovať o estetickom zákroku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Moja dcéra ma nakreslila v sprche  Myslím, že potrebujem estetický zákrok vagíny,” týmito slovami okomentovala mamička dielo svojej malej šibalky. Keď ho uvidíte, veľmi rýchlo zistíte prečo, pričom na obrázku sa zaručene schuti zasmejete. Tie deti sú proste úžasné! :D

Obrázok maminy v sprche si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Facebook/Family days. Tried & tested | Foto: depositphotos.com