Každý máme svoje menšie či väčšie sny, ktoré si túžime počas života naplniť. Dare Rolins sa ich v jednu chvíľu splnilo hneď niekoľko – nedávno dostala príležitosť stať sa súčasťou prestížneho módneho magazínu Vogue, v rámci čoho si dokonca na seba navliekla modely od jej obľúbeného návrhára Jeana Paula Gaultiera, ktoré jej on sám poslal s osobným venovaním a darčekom. Pri tejto príležitosti sa speváčka neštítila zverejniť ani mimoriadne pikantný záber!

,,Že mi môj obľúbený návrhár, legendárny Jean Paul Gaultier pošle na fotenie kolekciu jeho originálnych, najslávnejších modelov, dokonca s osobným odkazom a darčekom, neverím! Že si raz oblečiem ten jeho ikonický korzet so špicatou podprsenkou, ktorý mala na sebe moja milovaná Madonna, neverím!” približne pred mesiacom sa s fanúšikmi podelila o veľké emócie Dara Rolins.

Krásnej speváčke sa totiž splnil sen, keď dostala možnosť nafotiť titulku pre svoj zbožňovaný magazín Vogue, na ktorého kúpu vraj dokonca minula prvé zarobené peniaze. Tvár e se*y telo našej známej Slovenky tak zdobili celý mesiac prvú stranu prestížneho časopisu.

Nakoľko už prišiel čas, aby Daru v novinových stánkoch a trafikách vymenil v módnej biblii niekto iný, konkrétne svetoznáma modelka Irina Shayk, blondínka sa po svojom kraľovaní opäť vyznala z pocitov. ,,Musím povedať, že napriek všetkým fuckupom, ktoré tento rok priniesol svorne, nám všetkým, bude paradoxne a zároveň pre mňa, v mnohých ohľadoch práve TENTO rok navždy extrémne výnimočný. Ako keby išlo o určitú kompenzáciu:) …Mať titulku @forbescesko & @vogueczechoslovakia v jednom roku je dósť dobré na dievča z Dúbravky,” polichotila si módna ikona, ktorej rok 2020 ako jednej z mála dožičil naozaj nádherné momenty.

,,Som vďačná za všetky príležitosti, tie premenené, aj tie, ktoré mi na mojej ceste zlomili väz. Snívať, veriť si, byť trpezlivá a úprimne oddaná tomu, čo vás najviac naplňuje, svojmu poslaniu/ snaženiu/ práci/ koníčku – kedy v ideálnom prípade hovorím stále o tom jednom, JE cesta ku šťastiu:). A ja som toho živým dôkazom. Takže jupí, funguje to a ideme ďalej:),” zanechala na Instagrame nadšená Dara, ktorá ku svojim slovám pripojila nielen titulku zo spomínaného Vogue, ale aj pikantný detail z nej – chlapi pri pohľade na kráskine stojace bradavky môžu lapať po dychu!

Darine bradavky si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi