Niektorí muži by si zaslúžili lekciu slušného správania s dávkou džentlmenstva. Mladé dievča na úpätí skál zatúžilo skočiť do krištáľovo čistej vody. Keď ju však premohol strach a hrdinský zoskok si rozmyslela, šmykla sa jej noha. To, ako bezcitne sa zachoval jej priateľ, vás dozaista rozhorčí.

Keď sa mladému dievčaťu pošmykla noha a snažila sa prichytiť o svojho priateľa, chalanisko sa zachoval ako čistý primitív a namiesto jeho pomoci sa dievčina dočkala skopnutia zo skaly! Toto video, ktoré má už viac ako tri milióny vzhliadnutí, vyvolalo na internete búrlivé diskusie o tom, že by sa s takým nevychovaným podrazákom okamžite mala rozísť. Hoci si chcel z dievčiny možno iba vystreliť, celá situácia mohla dopadnúť katastrofálne. Mladá žena mala vlastne z pekla šťastie, že sa jej nič vážne nestalo. Čo by ste na jej mieste urobili vy?

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.