Včera sme vás informovali o radostnej správe Zuzany Porubjakovej, ktorá 25. augusta priviedla na svet svoje tretie dieťatko – dcérku Lunu. O pár dní neskôr obľúbenú herečku nasledovala modelka Bronislava Gregušová. Tá kolumbijskej hviezde Mariovi Cimarrovi porodila taktiež slečnu.

Bronislava Gregušová žije sen miliónov dievčat z celého sveta. Slovenská kráska si totiž pred tromi rokmi získala srdce ženského idola Maria Cimarra, ktorého preslávila telenovela Skrytá vášeň. Dnes sú už zo snúbencov rodičia.

30-ročná finalistka Miss Slovensko 2015 sa stala mamičkou posledný augustový deň, pričom spoločne so svojou polovičkou sa o veľkú novinu podelili aj s verejnosťou.

,,Briana, vďaka tebe budú dni odteraz žiariť. A srdce času bez miery sa bude merať v tvojom svetle 31. augusta 2022. Nekonečná vďaka patrí lekárom a sestričkám, ktorí nás sprevádzali pri pôrode a vám, ktorí ste nám na diaľku posielali svoju lásku a priania,“ odkázal šťastný herec prostredníctvom Instagramu. Dvojici srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bronigregus, mariocimarro