Manželia Švajdovci patria v slovenskom šoubiznise medzi najstabilnejšie páry a to i napriek skutočnosti, že sa úplné začiatky ich vzťahu niesli v duchu kritiky kvôli tomu, že bol Patrik v minulosti už raz ženatý. Populárny moderátor spravodajstva sa v súčasnosti môže popýšiť silným rodom, splodiť sa mu totiž podarilo dohromady štyroch synov. Plánujú sa so Zlaticou Puškárovou pokúsiť ešte o dievčatko? Dvojica má v tomto absolútne jasno!

Všade, kam prídu, rozdávajú úsmevy na všetky strany, pričom si vždy aspoň jedným očkom jeden druhého s láskou strážia – presne takto na verejnosti vystupuje obľúbené moderátorské duo Patrik Švajda a Zlatica Puškárová, tvoriace pár i v súkromnom živote.

Patrik Švajda Zlatica Puškárová

Známi prominenti nesmeli chýbať ani na januárovom Plese v opere, kde boli konfrontovaní zoči voči jasnej poznámke o ďalšom dieťati. ,,Štyria chalani, no furt mi tam tá baba chýba,” podpichla ich redaktorka Nového času, ktorá možno ani sama netušila, akej úprimnej a veselej odpovede sa dočká.

Plány boli jasné, avšak…

,,No tá Lesanka… Ja som teda poprosila naše mužské osadenstvo, že keď my sme teda nemali dcéru, tak hádam dajú svojej prípadnej dcére niekedy meno Lesana,” načrtla Zlatica, naznačujúc, že práve takto by sa volalo dievčatko, keby sa narodilo im dvom. Nakoľko Markizáci ďalšieho spoločného potomka zjavne neplánujú, toto netradičné meno by radi odovzdali nastávajúcemu pokoleniu.

Nápad Švajdovcov sa ale v rodine veľmi neujal – Patrikov najstarší syn si zavtipkoval, že to znie skôr ako názov pre čistiaci prostriedok. V závere rozhovoru prejavil hviezdny moderátor malú nádej, že by sa Lesana mohla volať aspoň ich mačka. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ples v opere švajdovci

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Zlaticapuskarova