Dara Rolins je už viac ako tri roky single, pričom na život slobodnej mamičky si rozhodne nesťažuje. Najväčšiu radosť robí speváčke dcérka Laura, ktorú sedem rokov vychovávala spolu s bývalým priateľom Patrikom Vrbovským. Známa Slovenka istý čas uvažovala aj nad dieťaťom s raperom Rytmusom, napokon to osud zariadil inak.

Dara a Rytmus patrili svojho času k najsledovanejšiemu páru československého šoubiznisu, ktorý obdivovali tisíce fanúšikov. Po oznámení rozchodu, čo sa stalo v marci roku 2018, tak mnohí ostali v šoku.

dara rolins rytmus

K svojmu bývalému vzťahu sa obľúbená interpretka vrátila v rozhovore pre Expres.cz, v ktorom sa neštítila prehovoriť ani na citlivú tému dieťaťa. „S mojím bývalým partnerom sme mali jednu chvíľu pocit, že by sme možno aj chceli, aj sme sa o to chvíľku pokúšali, ale ako sme boli rozlietaní, tak napokon je to všetko tak, ako má byť. Aj pocitovo som s tým bola asi tak za päť minút úplne vyrovnaná, že vieš čo, asi dieťa mať nemáme, poďme ďalej každý a čert vie, či spolu vôbec budeme. A tak sa aj stalo,“ príťažlivá blondínka otvorene priznala, že isté obdobie premýšľala aj nad druhým potomkom.

Napriek tomu, že Dara Patrikovo meno nevyslovila, z jej vyjadrenia je viac než jasné, že narážala práve na manžela moderátorky Jasminy Alagič, s ktorou si viac ako dva roky užívajú spoločného synčeka Sanela. ,,Som šťastná, že on má dieťa s niekým iným, ja som šťastná, že mám dieťa s tým, s kým ho mám a nikdy som už potom nemala pocit, že je to škoda, že Laure by sa súrodenec hodil,“ úprimne uviedla krásna speváčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/dararolins_vermi