Máme za sebou ďalší napínavý duel, kedy sa v aréne stretli silní predstavitelia opačných pohlaví. Z toho dôvodu boli disciplíny venované najmä šikovnosti a zručnosti, čo sa vypomstilo Martinovi Mihálikovi. Po odchode zo šou ho v štúdiu privítal moderátor Martin Šmahel, a nie samého. Priateľa prišla podporiť ex-farmárka Nicoletta Tóthová, ktorá v jednej chvíli všetkých dorazila.

Robiňo a Nika sa dali dohromady práve počas pôsobenia vo vidieckej súťaži, aj keď bolo od začiatku jasné, že sa nevideli po prvýkrát. V uzavretom priestore medzi nimi zahoreli silné city, trvajúce aj po vypadnutí z hry.

Robino Nicoletta Farma

Robiňo sa ako porazený duelant objavil v relácii Farma Extra, kde ho Martin Šmahel vyspovedal zo všetkých strán. Bezpochyby zaujímavejšou časťou debaty boli okamihy, kedy po jeho boku sedela atraktívna kočka z východu. Hrdličky sa netajili tým, že sú do seba zamilované a obaja sa do budúcna pozerajú so spoločnými víziami.

Nicoletta posúva vzťah na vyšší level

Nika už stihla partnera zoznámiť s maminou, ktorá v ňom údajne našla vysneného zaťa. Zdá sa tak, že plavovláska má s bývalým farmárom poriadne veľké plány, keďže pri rozlúčke prehodila záhadnú poznámku.

,,Možno bude aj farmárske bábätko,” šokovala kráska, túliac sa s úsmevom k Robiňovi, z čoho ostal v pomykove nielen moderátor, ale i samotný potenciálny otecko. ,,Si normálna?” porazený pracant si poklepal na čelo, čím partnerke jasne naznačil, že podobný scenár s rodičovskými povinnosťami sa v jeho hlave ešte nezrodil.

Celú Farmu Extra nájdete TU (Robiňo a Nika od 11:00)

Nicoletta Tothová Martin Mihálik

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza