Pri pohľade na príťažlivú blondínku by si málokto tipol, že Dagmar Dianová už v sobotu oslávi 45 rokov. Rodáčka z Bratislavy sa totižto o svoj vzhľad patrične stará a pýši sa dokonalými krivkami.

Dagmar Dianová pracovala dlhé roky vo Fun rádiu, avšak už viac ako mesiac sa pod prezývkou Didiana prihovára poslucháčom konkurenčného Rádia Vlna. Charizmatická moderátorka spríjemňuje fanúšikom deň nielen z rozhlasu, ale často ich sprevádza rôznymi podujatiami.

didiana

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Didiana je známa tým, že sa zdravo stravuje a poctivo cvičí, čo sa odzkradľuje aj na jej vypracovanej postave. „Sa hovorí, že žena v určitom veku by už nemala nosiť tielko. Čo je to určitý vek? Veď najlepšie je, keď je ten vek neurčitý,” začala influencerka vo videu.

„Na neurčitý vek potrebujeme biely jogurt, jahody, mandle, proteín s kolagénom, zamiešame a pózujeme v tielku a pritom nežne ukazujeme svaly,” dodala s humorom Dagmar, ktorá predviedla vysekané bicepsy. Populárna Slovenka je živým dôkazom, že ak sa človek o svoje telo poctivo starať, vek môže byť naozaj len číslom.

Didianu v plavkách nájdete — TU —

 

Foto/Zdroj: Instagram/didiana_original