Vzťah Diany a Michala bol od začiatku ako na hojdačke – úsmevné chvíle striedali pravidelne tie smutné. Všetci diváci Svadby na prvý pohľad tak s napätím očakávali, ako sa nakoniec ich manželstvo vyvinie.

Temperamentá východniarka si svojou prirodzenosťou a bezprostrednosťou okamžite získala srdcia väčšiny divákov. Ženích Michal bol na tom o niečo horšie – na ľudí pôsobil príliš sucho, odmerane či sebecky. Tieto odlišné povahy tak medzi dvojicou často spôsobovali nedorozumenia, napriek ktorým sa ale Dianka do Miša úprimne zaľúbila.

diana a miso

Vášnivý rybár sa rozhodol, že dá vzťahu s krásnou manažérkou šancu aj po skončení šou, čo sa reálne udialo na konci minulého roka. Odvtedy sa mohlo v ich životoch mnoho vecí zmeniť, čo naznačili aj komentáre pri fotke, ktorú ešte pred finále zverejnila na Instagrame TV Markíza.

,,V poslednej časti ostanú spolu, ale v reálnom živote po tejto šou im veľké šance nedávam,” odhadovala neznáma, pričom jej slová hneď potvrdili ďalší diváci. ,,Vraj nie sú spolu už,” znie prvá rekacia, pričom tá druhá hovorí o tom, že Michal bol už videný po boku inej ženy. ,,Nie sú spolu, videli ho a s inou,” napísala fanúšička Svadby na prvý pohľad. To, či je na spomínaných tvrdeniach niečo pravdy, sa určite od televíznych manželov včas dozvieme.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, majkelmatej