Šou Svadba na prvý pohľad je u divákov veľmi obľúbená. Pár Diana a Michal si užili nádhernú svadobnú cestu v Keni, no ich vzťah napreduje naozaj pomaly. Držanie za ruku, jemné dotyky či pusa musia ženíchovi nateraz stačiť. Avšak pri pohľade na jeho manželku v plavkách, sa mu určite podlomili kolená.

Charizmatickí Košičania sú manželmi ešte veľmi krátko. Sympatie sú určite vzájomné, no ich pohľady na vzťah úplne rozdielne. Kým Michal postupuje veľmi rýchlo a pôvabnú tmavovlásku by túžil držať v náručí a obsypať ju bozkami, Diana je silno veriaca a priam nedostupná. Podľa nej musia ísť na to pomaly a ich manželstvo by sa malo vyvýjať opatrnejšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Temperamentný Michal je nedočkavý a pred televíznymi kamerami si nedával servítku pred ústa. „Skúšal som ju držať za ruku. Skúšal som, že poď si ľahnúť a pozrieme si nejaký film, a ona že nie, ja ani s kamarátmi na jednej posteli neležím,” vyjadril sa ženích.

Počas svadobnej cesty mohol Mišo svoju manželku vidieť aj v plavkách a musíme uznať, že nevesta má naozaj skvelú figúru. To predviedla aj na jednej zo starších fotiek, na ktorej pózuje s kamarátkou. 

FOTO Diany v plavkách si pozriete —TU—

svadba michal diana

Foto/Zdroj: Instagram/dianadeottova, Markíza.sk