Milión sledovateľov na Instagrame, spolupráce s najprestížnejšími značkami a zárobky, za aké by sa nemusela hanbiť žiadna profesionálna modelka – presne tým sa môže pochváliť 23-ročná Diana pochádzajúca z Budapešti. A hoci sa jedná o žiadanú a vyhľadávanú ženu, medzi drvivú väčšinu kolegýň v oblasti modelingu rozhodne nezapadá.

Atraktívna Maďarka sa radí do kategórie uznávaných plus size modeliek, ktoré predvádzajú oblečenie či spodnú bielizeň nadmernej veľkosti. Tmavovláska po žiare z blesku fotoaparátov túžila už od detstva, no reakcie okolia ju neustále odrádzali a nútili týrať samú seba prísnymi diétami.

Keďže žiadne spôsoby chudnutia v jej prípade nepomáhali, kráska sa napokon svojho sna vzdala. Osud to ale zariadil inak a Diane sa vďaka zhode okolností podarilo postaviť sa pred objektív. Brunetkine odhodlanie a nadšenie pre prácu bolo napokon skvelým začiatkom pre rozbehnutie vytúženej kariéry.

Dnes sa Diana Sirokai živí ako úspešná modelka, aktivistka či ambasádorka, ktorej netradičné činnosti sleduje viac ako milión nadšencov. S pár kilami naviac, no vždy s úsmevom na perách predvádza vychytané kúsky od najdrahších spoločností a za vlastné telo sa už dávno hanbiť prestala, čím sa pre mnohé ženy s nadváhou snaží byť veľkou inšpiráciou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fotku Diany v plavkách nájdete —TU—

Zdroj: Instagram/dianasirokai