Charizmatickí východniari už niekoľko týždňov skúšajú spoločné bývanie. Ich vzťah je však ako na hojdačke – niekedy prežívajú krásne romantické chvíle, inokedy sa hádajú. Teraz Mišo svoju manželku poriadne prekvapil a Dianka sa pri tom neubránila slzám.

Diana je mladá komunikatívna žena, ktorá potrebuje o svojich pocitoch rozprávať, a to očakáva aj od partnera. Michal, ako typický chlap, však slovami prejaviť emócie nevie. A práve táto skutočnosť sa často stáva zdrojom ich hádok.

diana a michal

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V najnovšej časti však budeme vidieť, ako ženích svoju manželku nádherne prekvapil – pripravil si pre ňu romantický let balónom ponad Košice. Po absolvovaní krásneho zážitku v oblakoch sa pôvabná nevesta neskutočne rozplakala.

,,Miško mi dal za posledný mesiac toľko lásky a prekvapení, čo mi ešte nikto nedal. Som smutná, že v niektorých okamihoch som nevedela vyjadriť niektoré veci a nevedela som mu to odplatiť, čo pre mňa urobil. Veľmi si to vážim,“ zdôverila sa Diana. Ako sa ich vzťah bude vyvíjať ďalej, sa dozviete v piatok večer na Markíze.

diana a michal

diana v slzach

Foto/Zdroj: Voyo, Instagram/majkelmatej