Obľúbená spevácka šou je takmer na svojom konci, pričom to, kto sa stane jej víťazom, sa dozvieme už budúcu nedeľu. Jedným z najhorúcejších kandidátov na titul novej SuperStar je od začiatku súťaže Diana Kovaľová, ktorá napriek tomu, že včera večer predviedla excelentný výkon, jej vystúpenie ľudí nahnevalo.

Má len 15 rokov, no talent, ktorý by jej mohli závidieť aj najväčšie hviezdy hudobného neba. Diana Kovaľová z kola na kolo dokazuje, že titul novej SuperStar by budúci týždeň mohol zaslúžene skončiť práve v jej rukách. Včerajším vystúpením sa jej dokonca s emóciami porotcov podarilo zatočiť tak, ako sa často nevidí.

Po tom, ako Dianka s ľahkosťou a noblesou odspievala mimoriadne ťažkú baladu You Lost Me od americkej divy Christiny Aguilery, jej speváčka Monika Bagárová nielenže povedala, že chce, aby jej očakávané dievčatko bolo také ako ona, ale navyše k nej podišla, objala ju a dala pusu. Okrem toho slzy v očiach, aké sme už pri spievaní talentovanej východniarky mohli párkrát vidieť u Mariána Čekovského, sa tentokrát objavili aj u kata Paľa Haberu.

Počas jedného z najdôležitejších okamihov blondínkinho života však došlo aj k jednému veľkému zlyhaniu, čo si muselo všimnúť každé pozorné ucho. Ona ale rozhodne na vine nebola.

,,Pán zvukár pri jej piesni už asi nebol prítomný alebo pri tom chľastal,” znie jedna z mnohých reakcií, ktoré po Kovaľovej vystúpení zanechali na Facebooku diváci, rozhorčení z toho, že počas jej spevu vypadával zvuk. ,,Zlyhali zvukári. Na to, aký veľký projekt toto býval, tak, žiaľ, max neprofesionálne. Posledné výstúpenie úplne jej pokazili, aj keď ona to zvládla aj bez ozvučenia začiatku,” napísala svoj názor tínedžerkina fanúšička. ,,Dajte si dokopy ozvučenie, tak nakopnutá súťaž a najlepšej speváčke vypadne zvuk,” odkázala Markíze a Nove ďalšia namosúrená slečna.

,,Ako nič v zlom, ale čakám na jej výkon už 2 hod. Pretože je podľa mňa už teraz víťazka a neviem, či aj vy ste to tak mali, ale úplne jej dodrbali zvuk mikrofónu. Strašne som bola nas*aná. Nie je to fér, ale zvládla to aj napriek všetkému neskutočne,” reakciu pridala iná sklamaná diváčka. Ako už ale bolo povedané, Dianka zvládla “svojich 5 minút slávy” na jednotku s hviezdičkou a môže sa tešiť z postupu do finále.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie divákov

Diankina vystúpenie v 1. kole finále

 

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/SuperStar, Instagram/tvmarkizaofficial