Herečka Diana Mórová (46), ktorá je od rozchodu so zabávačom Jurajom Mokrým stále single, výčitky svedomia zjavne nemá. Ako sama uviedla pre denník Pravda, stretáva sa so zadanými mužmi!

Herečka spomína na vzťah s Mokrým: „On bojoval, bol lovec, venoval sa mi, chodili sme do kina, každý deň sme trávili čas tak, ako by ho partneri mali naozaj tráviť. Muž si ženu váži, miluje ju a robí jej program, chce ju. Lenže občas sa stane, že keď to dosiahne, zvykne si a spohodlnie. Vy ho budíte a hovoríte mu treba vstávať, spraviť to a to. A on len mávne rukou a povie, že sa „to nejako vyrieši“. Keď podobná situácia trvá príliš dlho, pristihnete sa pri otázke – a na čo ho vlastne mám? S Jurajom sa nám stalo práve toto.”

To, že ani po 7. rokoch od rozchodu nenašla Diana toho pravého, je síce smutné, ale pochopiteľné. Nie každý má predsa v láske šťastie a na toho správneho chlapa treba niekedy čakať aj celý život. Verejne sa však priznať s tým, že tajne randí so ženatými mužmi, chce poriadnu dávku povrchnosti a ľahostajnosti: „Ak vám žena povie, že sedem rokov nemala chlapa, je jasné, že klame. Stretávala som sa a stretávam sa s mužmi. S niekým idem do kina, s niekým sa zabaviť. Hoci aj neprežívame intímne momenty, niekedy mi nahrádzajú partnera. Často mi hovoria o svojich manželstvách či vzťahoch, lebo sú to zadaní muži,” dodala Mórová.

diana-morova-2

Zdroj: Pravda | Foto: filmovizia.blogspot.sk