Diana Mórová je v médiách často skloňovaná ako žena, ktorá vytrvalo čaká na svoju pravú lásku. Najnovšie sa jej meno spája so scenáristom Andym Krausom.

Diana Mórová a ani Andy Kraus to vo vzťahoch nemajú ružové. 47-ročná Didi je už dlhodobo sama a jej kolega z brandže má kvôli romániku s mladou herečkou za sebou čerstvý rozpad manželstva. Podľa záberov, ktoré sa dostali na verejnosť, sa ale zdá, že obom začalo svitať na lepšie časy a v slovenskom šoubiznise by sa mohol črtať nový vzťah. Na snímkach si totiž Diana a Andy vymieňajú horúce bozky a nežnôstky.

Ako sa však ukázalo, všetko je inak. Medzi hercami láska vzplanula len na pľaci v rámci nakrúcania novej série „Paneláku“, kde sa Ivanka zamiluje do muža, ktorého si zahrá sám autor seriálu. Čo je ale pozoruhodné, dvojica sa vzájomnou náklonnosťou netají ani v reálnom živote. Andy sa dokonca v relácii Top Star vyjadril, že sa so sympatickou herečkou túžil bozkávať už od vysokoškolských čias, no vzhľadom na to, že mu to nikdy dopriate nebolo, musel si sen splniť po svojom. Didi taktiež na adresu Krausa nešetrila slovami chvály, vraj má strašne rada hercov, ktorí sú vysokí, voňaví a príjemní.

Zdroj/Foto: TV Joj/Top Star