Sympatická herečka Diana Mórová, ktorá zahviezdila v jojkárskom seriáli Panelák, nemala nikdy núdzu o nápadníkov. Ako je potom možné, že aj napriek tomuto faktu je táto príťažlivá plavovláska stále sama?

Herečka a porotkyňa zábavnej šou Česko Slovensko má talent je oficiálne „single“ už niekoľko rokov. Po nevydarenom vzťahu s moderátorom a „zabávačom“ Jurajom Mokrým, s ktorým má syna Quida, nikoho nového verejnosti ešte nepredstavila.

Prečo je tomu tak prezradila v rozhovore pre Divine Pictures: „Mám veľa kamarátov, ale ani jedného z nich takého najbližšieho. Bude to asi tým, čo mi raz jeden kamarát zo Srbska povedal: Diana, ty si známa herečka a kto sa bude s tebou ukazovať? Muži túžia, po peknej, ale nie moc ambicióznej a takú chcú mať hlavne doma a ty si ambiciózna, krásna, inteligentná, ale často si mimo domu. Už len kto by ťa chcel?“

Príťažlivá herečka, ktorá v minulosti „randila“ aj s miláčikom žien Tomášom Maštalírom, sa do ďalších vzťahov už nehrnie: „Ľudia v mojom veku, sú už všetci zadaní alebo v manželstve a je náročné si niekoho nájsť, pretože nikomu nechceš zničiť manželstvo a rozbiť rodinu, lebo sa to nerobí. Ja vždy hovorím – všetko sa ti vráti. Takže vhodným partnerom pre mňa je len nejaký rozvedený alebo vdovec, alebo slobodný, ale to je tiež otázne, pretože slobodný má už zabehnutý nejaký životný štýl a nebude sa prispôsobovať.“

Diana tiež prezradila, že sa kvôli tomu netrápi a berie to už ako „salám párky“. Hmmm, veď vidíme, kedy jej do života opäť vstúpi nejaký muž, ktorý jej poblázni srdce. :)

Diana ako porotkyňa v Česko Slovensko má Talent

Pred kamerami sa cíti ako doma

Zdroj: Divine Pictures | Foto: Instagram