Manželstvo so sebou prináša množstvo krásnych, avšak, naopak, aj príšerných zážitkov. Medzi tie najhoršie zväčša patrí realita existencie so svokrou. Matka vášho milého si po svadbe zrejme uvedomí, že už neorganizuje synovi život iba ona sama, a tak nastáva hotová pohroma. Ako na ňu?

Medzi najtypickejšie problémy v manželstve patrí hypotéka a svokra. Aj jedna, aj druhá vás môže sužovať približne takých 30 rokov, avšak pôžička aspoň nemá jazyk, s ktorým vás dokáže svokra vytočiť do nepríčetna. :) Ak by sme sa mali v tomto prípade rozprávať o šťastí, práve to majú ženy, ktorých manželia nie sú na svoju matku extrémne fixovaní a zastávajú sa jej za každých okolností. Ako teda túto ,,beštiu” odzbrojiť? :)

Nastavte sa na režim Ignore!

Zakaždým, keď začne s poúčaním, čo a ako ona robí lepšie, neostáva vám nič iné len ju ignorovať. O tom, aká je vo všetkom dokonalá, ste už predsa počuli veľakrát.

Jedným uchom dnu, druhým von

Vysoko cenné rady, ktoré vám pri každej príležitosti ponúka, vám už zaiste netreba pripomínať. Najlepšie pre vás bude, aby z toho nebola ďalšia pôda na hádky, tváriť sa, že ich prijímate, no všetko si robte stále po svojom. V tomto okamihu bude spokojná a nájde si niečo iné. :)

Neznášate svoju svokru?

Snažte sa udržať primeraný stav

Mýlite sa ak si myslíte, že v prípade veľkého konfliktu ju už nikdy neuvidíte. Práve naopak, budete ju vidieť o to viac, pretože bude mať v záujme všetko riešiť a každý problém znásobovať. Preto vám neostáva nič iné len sa ako tak tváriť, že vám nevadí!

Psychicky sa vyzbrojte!

Tie neustále rapotačky, ktorými vám otravuje život, síce dávajú zabrať, no či chcete alebo nie, ešte stále vás tá ježibaba dokáže uraziť. Preto sa nevzdávajte, pracujte na sebe, trénujte svoju psychiku, aby vás svokra úplne nezlomila. Nejedna z nás už totiž skončila pre ,,druhú mamičku” aj u psychológa či psychiatra, preto zvýšte opatrnosť! Presne na to totiž čaká!

Láska všetko vyrieši!

Ak budete milá usmievavá láskyplná manželka a matka, práve to ju položí. Svojimi činmi vás len túži vyprovokovať a dostať tam, kam chce – aby dokázala, že nie ste hodná svojej pozície. Avšak keď uvidí, že ste lepšia ako ona, stiahne sa. Na ako dlho? To záleží od stupňa jej frustrácie! :)

svokra mi ničí život

Dúfame, že týmto článkom sme povzbudila všetky ženy, ktorých sa to týka a poukázali na to, že nie sú samé. Svokry boli a budú, len ich treba prijať, netrápiť sa nimi a užívať si svoj život s mužom a deťmi!

P.S.: Všetko si to zafixujte v pamäti a nikdy sa nestaňte podobnou svokrou pre lásky vašich detí! :)

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Miluje prírodu, čítanie a najviac svoju rodinu. Jej veľkým snom je byť dobrou novinárkou a najviac ju baví robiť veci po svojom. Najväčšou inšpiráciou posúvať sa vpred je jej milovaný synček, ktorý jej každý deň dáva dôvod na úsmev.