Vypadnutá farmárka Deya si v pondelkovom Teleráne vyrobila poriadny trapas. Najskôr sa sťažovala na pomery na Farme a intrigy, ktoré na statku vládli a následne zahlásila niečo, na čo určite mnohí diváci vyprskli smiechom. Andrea Matejčíková sa totiž neštítila v živom vysielaní povedať, že si na farmu išla len oddýchnuť a o obrovskej výhre nemala ani tušenia!

Chcela si len oddýchnuť – tak odôvodňovala v Teleráne rozhodnutie prihlásiť sa na Farmu Deya, pričom dodala, že je závislá na sociálnych médiách a svojom mobile. Ako sa Andrea v rozhovore s moderátormi vyjadrila, túžila sa trochu zmeniť, dať si pauzu od elektronických vymožeností a vyskúšať si život ako za starých čias. A možno, ak sa podarí, aj pár kíl zhodiť. Či sa to blondínke podarilo, to už nech posúdia diváci. O jedno jej však vôbec nešlo – o výhru!

Deya v Teleráne.
Deya v Teleráne. Je späť vo svete mobilov a sociálnych médií šťastnejšia?

Stresujúca ženská rivalita

„Zo začiatku som ani nevedela, že je nejaká výhra,“ Deya vyhlásila pred moderátorom Romanom Juraškom, ktorý len veľavravne zareagoval: „Ale!“

Matejčíková však trvala na svojom. „Naozaj! Reálne som sa to dozvedela z nejakej reklamy. Ja som si to vôbec neuvedomila,“ pokračovala vo svojej historke o relaxe „po starom“ a zároveň sa neštítila povýšiť nad iné dievčatá. „Bez telky, bez mobilu – no čo tam budú?“ Andrea tým chcela povedať, že keď sa ostatné farmárky nemali ako zabaviť, jednoducho len intrigovali, ohovárali a spriadali plány, ako jedna druhej ublížiť, čo bol podľa jej slov obrovský tlak a psychický teror. Preto aj verejne povedala, že by už na farmu druhýkrát rozhodne nevkročila.

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/farma.markiza, romanjurasko, tvmarkizaofficial, crazydeya