Krásna žena je tá, ktorá je úprimne milovaná. Na to, aby sme pochopili, že po svojom boku máme výnimočného muža, nepotrebujeme drahé dary a luxus. Stačia na to každodenné maličkosti, láska a pozornosť, ktorou nás partner zahŕňa. Ak v nasledujúcich riadkoch spoznáte správanie vášho milovaného, vážte si ho, milujte a nepustite zo svojho života.

 

Váš úsmev je jeho osobnou výhrou

Záleží mu na tom, aby ste boli po jeho boku šťastná a váš úsmev je práve tá maličkosť, ktorá ho v tom dokáže utvrdiť. Snaží sa vás rozosmiať aj v tých najbeznádejnejších situáciach. Niekedy vystrúha grimasu, inokedy vám rozpráva zábavné príbehy z jeho života, a to všetko len pre to, aby ste sa v jeho prítomnosti smiali.

Je pilierom, o ktorý sa môžete oprieť

Či už sa udialo niečo dobré, zlé alebo vás niečo nadchlo, je tu vždy pre vás. Človek, ktorý zotrie vaše slzy a premení ich na nádej. Skáče s vami až po plafón, keď dosiahnete úspech. Podporí vaše ambície a sny.

Pamätá si, akú kávu pijete a čo vám robí radosť

Áno, muži občas zabúdajú na dátumy, ako je výročie a podobné udalosti. No pamätajú si také drobnosti, ako je vaša obľúbená sladkosť, vedia presne, akú kávu pijete a že pred prvou rannou šálkou je zbytočné pokúsiť sa o dialóg. V nedeľu ráno sa chopí panvice a pripraví vám palacinky len pre to, že ste o nich deň pred tým snívali.

„Môj partner vstáva do práce skôr. Nikdy nezabúda na to, že hneď po prebudení netúžim po ničom viac, ako po šálke kávy. Každé ráno mi tak vyčarí úsmev, keď si v kuchyni nájdem s láskou pripravenú kávičku.“ Lucia

Rozpráva o spoločnej budúcnosti a o plánoch, v ktorých nesmiete chýbať

Nemusia to byť hneď obrovské plány, ako svadba, rodina či spoločný domček v údolí. Aj krátkodobé udalosti, akými sú rodinné oslavy, film v kine, ktorý chce vidieť, dovolenka o pár mesiacov alebo večera s priateľmi. V súvislosti s udalosťami hovorí v množnom čísle a počíta s vašou prítomnosťou. Stali ste sa totiž súčasťou jeho života.

Domov prichádza s úsmevom

Nezáleží na tom, či bol jeho deň dokonalý alebo náročný. Akonáhle prekročí prah dverí a zbadá vás doma, na jeho tvári sa objaví úsmev. Objíme vás, pobozká a v jeho očiach vidíte spokojnosť.

Na všetko ste dvaja- aj na domácnosť

Váži si, keď mu pripravíte večeru, ale neberie to ako samozrejmosť. Vie si povinnosti v domácnosti rozdeliť. Ak navaríte, on umyje riad. Nevidí problém vyniesť smeti alebo vyvešať práčku. Nevníma vás ako slúžku, ale ako rovnocennú partnerku.

Stará sa o vás

Sú to také tie bežné veci, o ktoré sa zaujíma. Opýta sa, či nie ste hladná alebo vám nie je chladno. Ak vás prepadne choroba, neuteká preč, uvarí vám čaj, vybehne do lekárne alebo si vás pritúli, keď vám je zima. Zaujíma sa o vašu prácu či o to, aký ste mali deň.

Rád sa na vás pozerá

Ležíte v objatí a pozeráte film. Keď sa k nemu otočíte, s úžasom sledujete jeho spokojný výraz, ako sa pozerá na vás a nie na telku. Rád pozoruje, ako sa pred zrkadlom upravujete, keď so zaujatím čítate knihu alebo sa prehrabávate v šatníku a hľadáte, čo si obliecť.

V spálni mu záleží na vašom uspokojení

Nepatrí medzi egoistov, ktorí uprednostnia svoj orgazmus, práve naopak. Hľadá, skúša, dotýka sa a sleduje váš dych. Miluje pocit, keď vás dovedie k vrcholu rozkoše a patrične si tieto momenty vychutnáva. Chce poznať vaše fantázie a to, čo vás vzrušuje.

„Môj partner sa zaujíma o to, čo ma vzrušuje a nehanbí sa opýtať, či by sa mi páčilo to alebo ono. Vždy si všimne, keď ma vzruší scéna z nejakého filmu a neskôr to v spálni vyskúša.“ Andrea

Gif: giphy.com