Uplynulá časť relácie Chart Show bola zameraná na „Hity detských hviezd“, medzi ktorými nemohli chýbať ani najznámejšie slovenské dvojičky Veronika a Daniela Nízlové. Obľúbenkyne slovenského šoubiznisu sa tentokrát ukázali vo veľmi zvodných kostýmoch a zaspievali pesničku One Night Stand. 

Dvojičky sa podobajú ako vajce vajcu- rovnako krásne, rovnako talentované, rovnako hriešne. Keď sa však objavili v uplynulej časti relácie Chart Show, mnohí diváci zostali doslova zaskočení. Twiinsky, ktoré prišli zaspievať v rámci ,,detských hitov“, predviedli svoj singel ,,One Night Stand“ s výzorom, za ktorý by sa nemuseli hanbiť skôr na erotickom veľtrhu než v relácií venovanej predmetnej téme. I keď sa na pódiu absolútne rozžiarili a zvodné oblečenie bolo čerešničkou na torte, s ich skladbami, ktoré sme počúvali ako deti, nemalo vystúpenie vôbec nič spoločné.

Veronika a Daniela začali svoju kariéru ešte ako deti, kedy sa zúčastnili detskej speváckej súťaže Hviezdička, ktorú v roku 1996 vyhrali. Ich prvý názov bol Tweens, no neskôr začali medzinárodne vystupovať pod menom Twiins.

Video: Youtube | Foto: Instagram