Nie je tomu tak dávno, čo svetlo sveta uzrel unikátny projekt, kedy sa známe deti z nášho šoubiznisu na jeden večer prevtelili do svetových hviezd. Mini verzia obľúbenej imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome sa dočkala ohromných ohlasov, možno preto sa televízia Markíza rozhodla v novom formáte pokračovať.

Televízny súboj medzi populárnymi osobnosťami, bojujúcimi o prvenstvo v rámci napodobňovania úspešných hudobníkov, sa u nás teší niekoľkoročnej tradícii. Tento rok prišlo osvieženie v podobe detskej verzie, kde sa taktiež predstavili známe tváre z obrazoviek.

tvoja mini tvár znie povedome

Alternatíva s nadanými ratolesťami dosiahla u divákov aj poroty vysoké hodnotenie, preto sa teraz fanúšikovia môžu tešiť na veľkolepé pokračovanie. Modro-žltá televízia zároveň vypočula požiadavky od množstva rodičov, ktorým vadilo, že v pilotnej epizóde dostali príležitosť vyniknúť len známe detičky.

Takmer v polovici júna sa teda spúšťajú kastingy pre všetky slovenské talenty vo veku od 5 – 12 rokov! Do jedinečného projektu sa môže prihlásiť ktorékoľvek dieťa, ktoré má kladný vzťah k spevu, tancu a vystupovaniu pred nabitým publikom. Už čoskoro sa tak na obrazovkách objaví ďalší vydarený program, otvárajúci neplnoletým hviezdičkam dvere do veľkého sveta šoubiznisu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<

 

Zdroj: Instagram/Tvojatvarzniepovedome | Foto: Instagram/Tvojatvarzniepovedome, Streamable.com