Známa americká speváčka a stálica hudobnej scény Mariah Carey je momentálne čerstvo zasnúbenou šťastnou ženou. S bývalým exmanželom sa však stále stretávajú kvôli výchove ich spoločných detí. Práve detská Halloween párty sa stala terčom narážok na známu spevácku divu. Kostým hriešnej čertice oblečenej v latexe by bol asi vhodnejší na iný druh akcie, avšak Mariah v ňom navštívila práve spomínaný detský večierok. Zaručene potešila nejedného otecka a nahnevala mnoho mamičiek. Čo poviete, prehnala to?

Speváčka je aj napriek svojmu vyššiemu veku stále dobre vyzerajúca ženská, ktorá sa rada ukazuje. Svedčia o tom aj polonahé a vyzývavé fotky, ktoré pravidelne pridáva na sociálne siete. Na detský halloweensky večierok, ktorý navštívila so svojimi dvojičkami a exmanželom Nickom Cannonom, sa podľa komentárov na sociálnej sieti neobliekla práve najvhodnejšie. Aký je váš názor?

Holiday times 😘

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

 

Happy pre #halloween see you on the 31st 🎃👻😘

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Foto: Instagram, hdwallpaperbackgrounds.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: