Seriál Oteckovia aktuálne stojí na vrchole televíznej tvorby, čo značí, že sa TV Markíza s hercami rozhodne rozlúčiť neplánuje. Aby si ich ale udržala na pľaci, musí im, samozrejme, za ich bravúrne odvedenú prácu slušne zaplatiť, pričom výnimkou nie sú ani najmenšie hviezdičky. 

Nový čas už dávnejšie priniesol informáciu o tom, že hlavní hrdinovia seriálového trháku Oteckovia by mali za jeden natáčací deň zinkasovať od 500 do 800 eur, čo niektorí bežní Slováci zarobia za celý mesiac. Avšak treba uznať, že učiť sa dlhé texty a na pľaci predvádzať excelentné výkony, nie je vôbec med lízať.

oteckovia

O nič ľahšie to nemajú ani najmenší hrdinovia, ktorí musia navyše popri práci stíhať predovšetkým školu. Vyťaženosť detí je ale na druhej strane finančne pekne vyvážená, keďže si v tak nízkom veku dokážu prilepšiť viac ako ktorýkoľvek dospelák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Laura Gavaldová (Julka), Jakub Horák (Fifo), Izabela Gavorníková (Viki), Tobias Král (Max) či Mariš Baňas (Kubko) si podľa zdroja Nového Času za jeden deň na účet pripíšu od 80 – 100 eur. ,,V priemere nakrúcajú tak 10 dní v mesiaci. Mohli by si tak zarobiť aj 1000 eur,“ doplnil člen štábu. Ak sa teda bude detičkám dariť rovnako i nasledujúce roky, o ružovú budúcnosť majú rozhodne postarané!

Oteckovia

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/oteckovia