Pôvabná Janka, ktorú televízni diváci spoznali vďaka experimentálnej zoznamke Svadba na prvý pohľad, na Instagrame aktívne komunikuje so zvedavými fanúšikmi. Sledovateľov milovníčky adrenalínu zaujímalo, či si plánuje založiť rodinu. 

Sympatická kráska po ukončení romantickej šou ozrejmila, prečo si vzťah s televíznym ženíchom Jožkom nedokázala predstaviť. Rozličné záujmy, pohľad na svet a dokonca aj odlišné jedálničky však nezapríčinili, aby dvojica neostala dobrými kamarátmi.

janka a jozko svadba

,,Vzťahovo si myslím, že bude dobré, keď každý si pôjde svojou cestičkou,“ vyjadrila sa podobne aj teraz Janka, ktorá spoločne s farmárom a ostatnými účastníkmi svadobnej relácie strávila víkend.

janka svadba na prvy pohlad

Teraz sa markizáckej neveste naskytla otázka, či je ešte stále single. Fanúšikov dokonca zaujímali aj jej plány ohľadom potomkov. ,,Nemám muža. A či sa cítim na deti? Hm, určite by som deti nechcela vychovávať sama, takže v tento moment sa necítim na deti,“ vyjadrila sa úprimne energická Slovenka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ale nikdy nevieš, čo sa stane o týždeň, mesiac, o pol roka,“ dodala Jana, ktorá tak naznačila, že je novému vzťahu plne otvorená.

Foto/Zdroj: Instagram/ja_ni_va