A je to tu! Prominentný pár Ivana Surovcová a Marián Gáborík sa po nečakaných februárových zásnubách rozhodli zosobášiť skor, než všetci čakali. Pre svoj veľký deň D. si zvolili krásny dátum 14.7.2017, a teda práve dnes! Jeden z najkrajších slovenských párov si povie svoje životné ,,áno” v kaštieli v Tomášove, kde sa, mimochodom, iba pred mesiacom odohrávala aj svadba Adely Banášovej a Viktora Vinczeho!

Je tomu takmer krásnych šesť rokov, čo sa prvýkrát spojili cesty tanečnice Ivany Surovcovej (30) a hokejistu Mariána Gáboríka (35), ktorých už práve dnes čaká najdôležitejšie životné ,,áno”. Krásna blondínka v apríli absolvovala svoju rozlúčku so slobodou, po ktorej sa začalo otvorene pošuškávať o blížiacej sa svadbe.

Aj keď sú snúbenci na slovo skúpi, na prominentnej veselici sa bude okrem známych osobností z celebritných kruhov zabávať aj množstvo statných hokejistov. Hviezda NHL si za svoju zákonitú manželku vezme taničnicu o 16.00 hod. a z krásnej Ivany sa tak oficiálne stane pani Gáboríková. I keď to znie priam neuveriteľne, novomanželom príde do tanca zahrať I.M.T. Smile, jedna z najpopulárnejších kapiel domácej hudobnej scény, ktorá je jednoznačnou zárukou poriadnej zábavy a dobrej hudby.

Aby toho nebolo málo, okrem mena ,,svadobnej kapely” vieme aj to, že s prípravami pomáhala Gáboríkovcom svadobná agentúra či odkiaľ má vlastne nevesta šaty: „Ivana si vybrala šaty v Amerike a hneď po svadbe by mali odletieť naspäť do Ameriky,  prezradil pre Plusku zdroj blízky zaľúbencom. My tomuto nádhernému páru želáme, aby si užili svoj veľký deň D a taktiež všetky nasledujúce. <3

surovcova gaborik

ivana surovcova

surovcova gaborik

surovcova gaborik

surovcova gaborik

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk