O tom, že speváčka Dara Rolins patrí medzi najobdivovanejšie ženy v našom šoubiznise, niet pochýb. Česko-slovenská ikona si krátko pred 50-tkou stále udržiava pestovaný mladistvý vzhľad a postavičku teenagerky. Detailný záber, približujúci jej tvár, sa však s veľmi pozitívnymi ohlasmi nestretol.

48-ročná slobodná mamina sa netají tým, že si prednedávnom dala u vychýreného špecialistu upraviť nos a výplne určitých častí tváre. Okrem toho speváčka rovnako ako väčšina iných žien používa líčidlá, ktoré ale v kombinácii s niektorými estetickými úpravami môžu pôsobiť prehnane. Presne na toto upozornili viacerí fanúšikovia pri pohľade na nedávnu snímku, kde vraj Darina „umelá krása“ dosť vynikla.

dara rolins

,,Mám Darču rada aj jej muziku, ale je už naozaj úplne iná, nemala by to preháňať. Telo má úžasné, to je bez debát, ale tá tvár je už priveľa,“ poznamenala obdivovateľka z Čiech. ,,Mám rada Darinku, ale toto je už umelá atrapa a iný človek,“ pridala sa zástupkyňa slovenského publika. Viacerí ľudia podotýkali, že sa blondínkin výzor v poslednej dobe pomerne výrazne mení, čo je vraj v jej prípade skôr na škodu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

Zdroj|Foto: Instagram/Dararolins_vermi