Každá žena, ktorá zažila dlhý a bolestivý pôrod, by si to s Američankou Jes z Kansasu veľmi rada vymenila – tá totiž porodila svoje dieťa skôr, akoby si bola pomyslela, a to rovno na chodbe nemocnice, do ktorej ju priviezol jej manžel. Ten musel pri pôrode taktiež priložiť ruku k dielu, inak by dieťa vypadlo z matky rovno na zem!

Nedočkavý synček, šieste dieťa šťastných rodičov, mal veru poriadne naponáhlo – na svet sa pýtal pár minút potom, ako rodiaca matka spolu s otcom dorazili do nemocnice, no na operačnú sálu to už nestihli – mamička tak porodila chlapčeka priamo na chodbe, pričom v dramatickej situácii jej bol nablízku aj manžel Travis.

Jedinečné fotografie zo skutočne netradičného pôrodu veľmi rýchlo obleteli celý svet. Ich autorkou je fotografka Tammy Karin, ktorej sa tak podarilo zachytiť nádherný okamih v živote každej matky, a to príchod nového človiečika na túto Zem. V odkaze pod článkom si môžete pozrieť kompletný priebeh pôrodu.

Fotografie a video z pôrodu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford