Andrea Verešová patrí medzi topmodelky, ktoré môžu aj po 40-tke konkurovať mladej generácii krások. No okrem tvrdej driny, jógy, jedálničku a kozmetiky si Miss Slovensko 1999 na sociálnych sieťach vypomáha aj fotoshopom, čo neuniklo pozornému oku jej sledovateľov.

Atraktívna plavovláska na Instagram zavesila fotografiu, kde si užíva prírodu na Seychelách. Nakoľko sa na zábere vytočila k objektívu chrbtom, ľudia si všímali jej pozadie a dlhé nohy. Tie podľa istého komentujúceho fotografa mali prejsť photoshopom. Andrea tak následne príspevok zo sociálnej siete stiahla a nahradila ho novým.

,,Tak tu padla sťažnosť na moje lýtka. Tak som sa rozhodla na nich začať pracovať, aby som ich poriadne napunpovala. Vaše komenty ma inšpirovali. Čaká ma ďalší výšlap do hôr,” napísala k druhej snímke z prírody. A i keď sa kiks pokúsila zahrať do outu a program na úpravu obrázkov nespomenula, samozvaný odborník sa pod utajenou identitou opäť ozval.

andrea verešová

,,Tak ale skôr padla len poznámka na smiešnu úpravu nôh a príspevku z rána. Jedna nôžka bola tenšia ako ruka a mala zvláštne hrboly. Nič viac,” ozrejmil svoju predošlú kritiku anonym, načo sa mu od samotnej modelky dostalo celkom zdvorilej odpovede.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ďakujem za komentár! Ako vidieť, ste veľmi pozorné stvorenie. Je zrejmé, že Vaše “lachtanie” krivky sú za každých okolností dokonalé. Ďakujem za vaše postrehy. Majte krásny deň,” oslovením Verešová narážala práve na vymyslený nick “experta” na photoshop. Ten sa opäť ozval.

andrea verešová dovolenka

,,Andrea, máte krásne telo. Ako retušer som fotografie s Vami občas upravoval a nikdy nebolo treba akokoľvek zasahovať. Tie Vaše úpravy sú často vidieť a sú hlavne úplne zbytočné, Krásny deň aj vám,” muž zložil dvojnásobnej mamičke nečakane kompliment. Avšak manželka českého podnikateľa sa nedala a do “lachtana” sa pustila.

,,Škoda, že si nepamätám na tak úspešného retušéra a fotografa so 16-timi sledujúcimi, ktorý sa musí skrývať za falošnú identitu,” kruto odpovedala plavovláska na dovolenke. Celú konverzáciu napokon uzavrel údajný fotograf, ktorý zložil Verešovej opäť ďalšiu poklonu. Komentáre nájdete nižšie!

Pôvodná fotka Andrey:

Druhá fotka Andrey:

Komentáre:

Foto/Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial