Vyzerá to tak, že si fanúšikovia latino rytmov tento rok na live koncertoch zavrtia bokmi častejšie, ako si mysleli. Po tom, ako sme vás prednedávnom informovali o koncerte Enriqueho Iglesiasa v Bratislave, tu máme ďalšiu skvelú novinku – do našich končín mieri aj jeho konkurent Luis Fonsi!

Aj vy ste si niekedy hovorili, že zažiť hit Despacito naživo priamo z úst od jeho autora Luisa Fosniho musí byť poriadny zážitok? Už o pár mesiacov sa to môže stať skutočnosťou, krásavec z Portorika totiž vystúpi v neďalekej Prahe a dokonca pod holým nebom!

Luis Fonsi

Autor aktuálne najväčších latino hitov si v hlavnom meste Českej republiky, kde zavíta vôbec po prvýkrát, spraví zastávku v rámci turné Vida World Tour. Na PVA EXPO v Letňanoch tak 9. augusta za doprovodu živej kapely, tanečníkov a špeciálnych efektov odpáli skladby, ako Échame la Culpa, novinku Date La Vuelta a v neposlednom rade rozhodne aj svoju najväčšiu pecku Despacito, ktorá si drží v počte pozretí na YouTube stále rekord. Na záver ešte dávame na známosť, že vstupenky na Luisovu šou sú už v predaji!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Ticketportal.cz | Foto: Instagram/luisfonsi